3. setkání mladých členů OS TOK

Zástupci Rady mladých POO OS TOK Stap Vilémov uspořádali dne 28.10.2017
Malý bowlingový turnaj se zajímavým doprovodným programem.
Setkání bylo zahájeno prohlídkou zámku ve Šluknově kde právě probíhala Výstava tkaných etiket, znaků, obrázků, záložek do knih a kalendářů Herberta Köglera. Program setkání pokračoval exkurzi firmy STAP a.s. Od 14 hodin byl zahájen samotný bowlingový turnaj.

Na zámku byli všichni přítomní podle slovanského zvyku uvítáni chlebem a solí.

Na zámku právě probíhala výstava tkaných etiket, znaků, obrázků, záložek do knih a kalendářů Herberta Köglera.

Letecký pohled na společnost Stap a.s., která se svými 300 zaměstnanci patří mezi největší evropské výrobce elastických, neelastických stuhařských výrobků a zdrhovadel.

 

Ve 14 hodin byl v Pizzerii Milano zahájen bowlingový turnaj.

Při večerním posezení byla za přítomnosti předsedy POO OS TOK Stap Jiřího Pálka - (garanta celé akce), místopředsedy OS TOK Miloše Konečného a regionální pracovnice OS TOK Zuzany Doboszové probrána i odborová tématika.
Jediným nedostatkem jinak velmi vydařeného dne byl nízký počet účastníků z řad mladých členů. Přestože byla oslovena řada odborových organizací a pozvánka na setkání byla zveřejněna na webu OS TOK, dostavili se pouze tři zástupci POO OS TOK Low & Bonar Czech Lomnice nad Popelkou a dva zástupci mladých z POO OS TOK Stap Vilémov.
OS TOK tuto akci finančně podpořil a věnoval drobné propagační předměty.
Přítomní se vzájemně dohodli na další spolupráci a za podmínky vyššího zájmu mladých odborářů uspořádání příštího setkání.